Sherr me thika në stacionin e trenit, humbin jetën 4 persona

Publikuar tek: bota, më 08:48 30-10-2016 Sherr me thika në stacionin e trenit, humbin jetën 4 persona

Të paktën katër persona kanë humbur jetën pas një sherri me thika në stacionin e trenit në Frankfurt të Gjermanisë.

Sipas zyrtarëve të policisë autori është në shpallur në kërkim dhe ende nuk ëshjtë arrestuar e ndërsa sulmi u bë i ditur përmes një postimi nga policia në Twitter.

Forcat e rendit dhe të sigurisë janë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për kapjen e autorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12218904495239
array(1) { ["section"]=> string(65) "sherr-me-thika-ne-stacionin-e-trenit-humbin-jeten-4-persona-57822" }