Sherr mes Noizyt dhe Encës, reperi e përjashton nga grupi OTR

Publikuar tek: barometri, më 08:40 13-02-2017 Sherr mes Noizyt dhe Encës, reperi e përjashton nga grupi OTR

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022382020950317
array(1) { ["section"]=> string(66) "sherr-mes-noizyt-dhe-ences-reperi-e-perjashton-nga-grupi-otr-68541" }