Sherr mes tifozëve shqiptarë dhe maqedonas, ndërpritet ndeshja

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 14-01-2018 Sherr mes tifozëve shqiptarë dhe maqedonas, ndërpritet ndeshja

Një ndeshje basketbolli është ndërprerë në Shkup gjatë ditës së djeshme, pasi disa tifozë shqiptarë dhe maqedonas janë përfshirë në një sherr. 

Sipas mediave maqedonase incidenti ndodhi gjatë ndeshjes mes ekipit të Pelisterit dhe ekipit të Shkupit, në sallën e sportit “Shaban Tëerstena”. Gjatë përpjekjes për të ndaluar sherrin, janë lënduar dy policë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Dje takova një 13-vjeçare që qante për libra', gazetarja e njohur: Kam një lutje...
ALARMANTE/ Polica Rrugore: 994 masa ligjore për shkelje rregullash brenda 48 orëve »
Article Logic
Execution time: 0.020244121551514
array(1) { ["section"]=> string(68) "sherr-mes-tifozeve-shqiptare-dhe-maqedonas-nderpritet-ndeshja-106525" }