Sherr në autostradën Tiranë-Durrës, shoferët godasin njëri-tjetrin me drunj (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:49 20-05-2016

Mund të keni parë persona të bëjnë sherre në vende të ndryshme por mbase jo në autostradë. Një autobus dhe një veturë kanë hapur krahun në autostradën Tiranë-Durrës dhe disa persona janë konfliktuar me drunj.

"Une isha dje tek ne kete autobuz qe eshte i linjes Tirane - Durres, dhe fatorino i zbriti 3 personat e kesaj makine nga autobuzi pasi ato donin te vidhnin canten e 1 vajze qe ndodhej ne autobuz. Djemt me makine e gjymuan autobuzin nga pas dhe i prene rrugen ne autostrade sepse donin te rrihnin fatorinon, kishin edhe shkopinj me gjithashtu por nuk pati te lenduar", shprehet raportuesi në "JOQ".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.57964897155762
array(1) { ["section"]=> string(86) "sherr-ne-autostraden-tirane-durres-shoferet-godasin-njeri-tjetrin-me-drunj-video-41042" }