Sherri me armë me Babastars në Prishtinë, gjykata jep vendimin: Ja dënimi për Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:45 19-09-2018 Sherri me armë me Babastars në Prishtinë, gjykata jep vendimin: Ja dënimi për Noizyn

Reperi i njohur Noizy ka dalë sot para gjykatës për shkak të sherrit të dy viteve më parë në Prishtinë mes tij dhe mikut të Cozman, Albert Krasniqi.

Mësohet se gjykata ka vendosur ta dënojë Noizy-n me2 mijë euro gjobë për përplasjen në qendër të Prishtinës, i cili mbeti i plagosur në këmbë.

Ndërsa Albert Krasniqi me të cilin reperi shqiptar tashmë ka bërë paqe është dënuar me 6 muaj burg me mundësinë që t’i shlyejë me para. Gjithashtu ka marrë edhe një gjobë prej 8 mijë eurosh.

nn-1-730x440_1537345392-5019951.jpg

Momenti i përplasjes në Prishtinë

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryepeshkopi Anastas vizitë në shtëpinë e moderatorit të njohur shqiptar (FOTOT)
Si u bë Dritan Hoxha pjesë në dasmën e Sarës, momenti që ju ka shpëtuar (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.018056869506836
array(1) { ["section"]=> string(89) "sherri-me-arme-me-babastars-ne-prishtine-gjykata-jep-vendimin-ja-denimi-per-noizyn-134862" }