‘Sherri” mes Vokshit dhe Dogjanit, reagon deputeti demokrat (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:55 19-02-2017 ‘Sherri” mes Vokshit dhe Dogjanit, reagon deputeti demokrat (FOTO)

Gjatë protestës së djeshme, qarkulloi një video në rrjetet sociale ku deputetja demokrate Albana Vokshi dukej mjaft e acaruar dhe po debatonte me deputetin Asllan Dogjani.

 

Mirëpo deputetja demokrate reagoi duke e qujatur’ Fake News”, ndërsa më vonë kanë reaguar të ty teksa kanë publikuar një foto të njëjtë në profilet e tyre të përqafuar dhe me dy gishtërinjtë lartë.

fa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022593975067139
array(1) { ["section"]=> string(67) "sherri-mes-vokshit-dhe-dogjanit-reagon-deputeti-demokrat-foto-69197" }