Sherri në lokal me Albano Bogdon, reagon Julian Deda

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:50 04-10-2016 Sherri në lokal me Albano Bogdon, reagon Julian Deda

Në media ditën e djeshme u publikua lajmi se dy aktorët Julian Deda dhe Alban Bogdo janë konfliktuar ashpër me njëri tjetrin në një nga lokalet e Tiranës. Sipas dëshmitarëve, aktorët mund të kishin përfunduar në përplasje fizike por sakaq, ka reaguar aktori Julian Deda duke sqaruar se në fakt bëhet fjalë për një debat profesional.

Reagimi i Julian Dedës:

Duke vene re interesimin pas nje lajmi te dale dje ne media, me duhet te sqaroj, se jo çdo sherr duhet interpretohet si lufte. Aq me teper kur behet fjale per nje debat profesional, qe besoj se eshte normale per profesionistet qe punojne gjithe diten bashke. Pra, asgje per tu shqetesuar. Shfaqja vazhdon, sonte ne Vizion Plus, ne oren 21:00 ka Apartament 2xL..! Faleminderit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021143913269043
array(1) { ["section"]=> string(57) "sherri-ne-lokal-me-albano-bogdon-reagon-julian-deda-55022" }