Sheshi kryesor në Mirditë drejt përfundimit, shikoni si duket

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 22-05-2017 Sheshi kryesor në Mirditë drejt përfundimit, shikoni si duket

 Ndrec Dedaj kryetari i Bashkisë së Mirditës e ka nisur mëngjesin me një foto të sheshit kryesor në këtë qytet.

Pas një pune të madhe dhe një projekti ambicioz kryetri Ndrec Dedaj ka lajmëruar se sheshi kryesor ëshë drejt përfundimit duke finalizuar kështu një projekt të rëndësishëm.

Në postimin e tij nuk kanë munguar urime nga banorët e këtij qyteti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019499063491821
array(1) { ["section"]=> string(66) "sheshi-kryesor-ne-mirdite-drejt-perfundimit-shikoni-si-duket-79516" }