Shëtitja e parë e modeles shqiptare me vajzën e porsalindur në krahë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:52 18-04-2016 Shëtitja e parë e modeles shqiptare me vajzën e porsalindur në krahë

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Cunmulaj, disa ditë më parë ka sjellë në jetë vajzën e saj. Cunmulaj me zor e ka pritur Ella Faria, duke mbajtur edhe ndjekësit e saj në IG të mbërthyer përmes fotove që postonte nga pritja e ëmbël.

Dhe ja ku e shohim më në fund duke e mbajtur në krahë të vogël e saj.

“Shëtitja e parë në Park”, shkruan Emina e lumtur me Ella Farian e saj. Duhet thënë se modelja duket në formë perfekte ndonëse ka vetëm pak ditë që ka dalë nga materniteti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048159837722778
array(1) { ["section"]=> string(74) "shetitja-e-pare-e-modeles-shqiptare-me-vajzen-e-porsalindur-ne-krahe-37951" }