Shfaqet kandidati Fino në hollin e hotel ‘Adriatik’ ku zhvillohen zgjedhjet e FSHF, ja me kë e pi kafen e mëngjesit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:58 07-02-2018 Shfaqet kandidati Fino në hollin e hotel ‘Adriatik’ ku zhvillohen zgjedhjet e FSHF, ja me kë e pi kafen e mëngjesit (FOTO)

Ndërsa nga minuta në minutë pritet të nisin punimet e Asamblesë për zgjedhjen e presidentit të ri të FSHF, newsbomb.al “kap” kandidatin Bashkim Fino, deputetin e PS teksa po konsumon ende kafen e mëngjesit.

Ai është shfaqur në hollin e hotel “Adriatik” në Durrës, aty ku mbahen zgjedhjet ditën e sotme.

Bashkim Fino është parë duke konsumuar një kafe para zgjedhjeve me Gaz Demin, presidentin e Partizanit.

Pas kafesë, Demi sërish nuk i është ndarë Finos dhe e ka shoqëruar për në sallën ku do të mbahen zgjedhjet dhe punimet e Asamblesë.

 

 

 27720835_1576389372429482_468195502_n.png

27848566_1576389412429478_354841850_n.png

 

27781552_1576390435762709_794640868_n.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në pikë të mëngjesit, përplasen 2 makina në rrugën e Rinasit
Voltana Ademi shfaqet në Asamblenë e FSHF, ja kë takon në hyrje presidentja e Vllaznisë »
Article Logic
Execution time: 0.020111083984375
array(1) { ["section"]=> string(124) "shfaqet-kandidati-fino-ne-hollin-e-hotel-adriatik-ku-zhvillohen-zgjedhjet-e-fshf-ja-me-ke-e-pi-kafen-e-mengjesit-foto-109411" }