"Shfrytëzoi "mikun" në qeverisje, Rama publikon historinë e Leonit: Nuk u dorëzua asnjë moment

Publikuar tek: aktualitet, më 08:32 15-12-2018

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me historinë e një qytetari nga Shkodra i cili zgjidhi problemin e tij nëpërmjet platformës së bashkëqeverisjes.

Leoni nga Shkodra i cili ishte kthyer nga Australia për të hapur biznesin e tij nuk po merrte dot lejen e shfrytëzimit. Ai tregon se këtë problem e zgjidhi shumë shpejt përmes platformës Shqipëria që duam.

"Mirëmëngjes, dhe me këmbënguljen shembullore të Leonit nga Shkodra, që nuk u dorëzua asnjë moment duke shfrytëzuar "mikun" e tij në qeverisje, portalin www.shqiperiaqeduam.al, ju uroj një fundjavë të qetë "

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita e 11 e protestës, çfarë do të ndodhë sot me studentët
Reshje të dendura gjatë natës, përmbytet porti dhe disa rrugë në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.027218103408813
array(1) { ["section"]=> string(96) "shfrytezoi-mikun-ne-qeverisje-rama-publikon-historine-e-leonit-nuk-u-dorezua-asnje-moment-145214" }