Shi e borë edhe në bregdet, si pritet të jenë temperaturat për javën e ardhshme

Publikuar tek: aktualitet, më 22:49 12-01-2019 Shi e borë edhe në bregdet, si pritet të jenë temperaturat për javën e ardhshme

Kjo javë që lamë pas ka qenë e shoqëruar me reshje shiu dhe bore në të gjithë territorin, ndërkohë që pritet që mot i paqëndrueshëm të na shoqërojë edhe javën e ardhsme.

MeteoAlb parashikon që dita e hënë të sjellë reshje gjithë vendin, shira në bregdet dhe zonat e ulëta por borë në zonat malore.

Por, e marta ri-sjell kryesisht mot të kthjellët por të ftohtë në gjithë Shqipërinë.

Nga e marta deri të premten, nuk pritet të ketë reshje në territorin shqiptar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me maska në kokë, grabitet automjeti në Fushë-Krujë
PAMJE TË RËNDA/ Një burrë vdes mes te ftohtit në Tiranë! Ishte përballë QSUT por askush s’e ndihmoi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.048326969146729
array(1) { ["section"]=> string(85) "shi-e-bore-edhe-ne-bregdet-si-pritet-te-jene-temperaturat-per-javen-e-ardhshme-148558" }