Shihni sa përrallore duket këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare(FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:46 03-11-2016 Shihni sa përrallore duket këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare(FOTOT)

Këngëtarja dhe tashmë moderatore e emisionit “Tu si Que Vales Albania”, Çiljeta xhilaga është dukur përrallore mbrëmjen e sotme e veshur me një fustan të kuq, të gjatë dhe me një të çarë ku ekspozonte këmbët e saj.

Çiljeta ka një dilemë të saj, “të jetë bjonde apo brune”?

Kështu është shprehur moderatorja teksa ka postuar disa orë më parë një foto në kohën kur ka qenë bjonde dhe sot që është brune.

Sido që t’i lyej flokët Çili mbetet një ndër femrat më të bukura të skenës shqiptare. 

ciljeta_2.png

ciljeta_xhilaga.png

ciljeta_5.png

ciljeta_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028196811676025
array(1) { ["section"]=> string(84) "shihni-sa-perrallore-duket-kengetarja-dhe-moderatorja-e-njohur-shqiptare-fotot-58357" }