Shijak, qëllohet me armë biznesmeni Dashamir Gjoka dhe fëmijët e tij

Publikuar tek: barometri, më 07:37 24-08-2017 Shijak, qëllohet me armë biznesmeni Dashamir Gjoka dhe fëmijët e tij

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021507024765015
array(1) { ["section"]=> string(73) "shijak-qellohet-me-arme-biznesmeni-dashamir-gjoka-dhe-femijet-e-tij-90008" }