Shijet e njëjta të dy zonjave, Liri Berisha dhe Aurela Basha vishen me të njëjtën ngjyrë (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 08:16 12-12-2015 Shijet e njëjta të dy zonjave, Liri Berisha dhe Aurela Basha vishen me të njëjtën ngjyrë (FOTOT)

Përfundimisht mund të thuhet se kanë shije të njëjta për ngjyrat. Liri Berisha dhe Aurela Basha, bashkëshortja e Sali Berishës dhe e Lulzim Bashës kanë zgjedhur thuajse të njëjtën ngjyrë për veshjen e tyre.

Ato dje kanë qenë së bashku në festimet e 25-vjetorit të Partisë Demokratike në Pallatin e Kongreseve, krahë burrave të tyre, veshur thuajse njësoj.

Kuptohet që tonaliteti i ngjyrës ndryshon, por nëse shikon foton e tyre me bashkëshortët, mund të thuhet pa frikë se është kombinimi perfekt, duke krijuar simetrinë: Në mes Berisha dhe Basha me kostum në ngjyrë të errët por me kravata blu, djathtas tyre bashkëshortet në nuanca të ngjyrës së mollës, kombinuar me bordo dhe pak të zezë. Madje të dyja kanë ruajtur të njëjtën ide, të palltos së hollë sipër fustanit, edhe pse Znj.Basha e ka më të shkurtër se Znj.Berisha. Po kështu duket se modeli i këpucëve e tyre është shumë i ngjashëm.

liriberishaaurelabasha

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha kërkesa për ‘’Selfie’’, ja fotot e e tij me adhuruesit në 25-vjetorin e PD
Aleksandër Meksi uron në Ditën e Demokracisë: 25 vite më parë, rreth kësaj ore…Studentët nuk ranë në grackën e Ramiz Alisë »
Article Logic
Execution time: 0.024219989776611
array(1) { ["section"]=> string(99) "shijet-e-njejta-te-dy-zonjave-liri-berisha-dhe-aurela-basha-vishen-me-te-njejten-ngjyre-fotot-27573" }