“Shiko bëj punën tënde ti’, Fino ‘nxehet’ me Bushatin në parlament (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:48 11-10-2018 “Shiko bëj punën tënde ti’, Fino ‘nxehet’ me Bushatin në parlament (VIDEO)

Vijoi me tensione interpelanca në Kuvend mes deputetit Erion Braçe dhe ministrit të Financave Arben Ahmetaj.

Deputetit Erion Braçe  nuk la pa thumbuar nga foltorja e Kuvendit  edhe kreun e FSHF-së Armando Dukën, sipas të cilit nuk lëviz nga karrigia e pushtetit.

Në përfundim të fjalës së tij, Braçe u duartrokit nga deputeti Bashkim Fino.

“Bravo, bravo’, tha Fino dhe u ngrit në këmbë nga karrigia duke e duartrokitur. Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati qeshi pas këtij veprimi të Finos i cili nuk e priti aspak mirë.

“Shiko bëj punën tënde ti’, dëgjohet të thotë i inatosur Fino drejtuar Bushatit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ahmetaj nxjerr “blof” klubet shqiptare, zbulon pagat formale
Fredi Alizoti jep shpjegime për videon në Prokurori, s’do ta  besoni ku ishte fshehur kamera »
Article Logic
Execution time: 0.0040478706359863
array(1) { ["section"]=> string(74) "shiko-bej-punen-tende-ti-fino-nxehet-me-bushatin-ne-parlament-video-137408" }