Shikoni çfarë bën ky polic në mes të Tiranës, gjest për tu admiruar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:34 25-04-2017 Shikoni çfarë bën ky polic në mes të Tiranës, gjest për tu admiruar

Në mes të Tiranëes një e moshuar ka pasur vështirësi të kalojë nëpërmjet rrugës në trotuar nga fluksi i madh i makinave, por aty janë gjendur dy efektivë policie të cilët i kanë ardhur menjëherë në ndihmë.

Gazetarja Elisabeta Dosku ka fotografuar momentin kur 2 efektivë policie kanë ndaluar trafikun sapo kanë vënë re që e moshuara ka vështirësi në kalimin e rrugës dhe e kanë ndihmuar të kalojë në anën tjetër.

"Në një vend si Shqipëria të bën çudi. Dy policë që ndaluan makinat dhe ndihmuan nënën për të kaluar rrugën", shkruan gazetarja në postimin e saj.

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066969394683838
array(1) { ["section"]=> string(72) "shikoni-cfare-ben-ky-polic-ne-mes-te-tiranes-gjest-per-tu-admiruar-76435" }