Shikoni çfarë i bën Era Istrefi makinës së saj për një qëllim të vetëm (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:49 07-11-2016 Shikoni çfarë i bën Era Istrefi makinës së saj për një qëllim të vetëm (FOTO)

Era Istrefi ka “veshur” pjesët e makinës së saj me të njëjtin stil siç është veshur dhe vet, vetëm e vetëm për t’u kombinuar.

Këngëtarja ka veshur një triko me push rozë dhe më të njëjtin model ka mbështjellë timonin, marshin dhe frenat e dorës. Era, tashmë e bërë e famshme ndërkombëtarisht, shquhet për stilin e saj të veçantë. 

era_istrefi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024655818939209
array(1) { ["section"]=> string(81) "shikoni-cfare-i-ben-era-istrefi-makines-se-saj-per-nje-qellim-te-vetem-foto-58709" }