Shikoni ndryshimin rrënjësor të atmosferës festive në këtë qytet shqiptar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 16-12-2015 Shikoni ndryshimin rrënjësor të atmosferës festive në këtë qytet shqiptar

Një vit më parë në rrjetet sociale qarkulluan dhe u komentuan me humor disa foto të pemës së vitit të ri të vendosur në qytetin e Fierit.

Aq i madh ishte presioni sa bashkia u detyrua të hiqte pemën e improvizuar të vendosur në qendër të qytetit.

Megjithatë, këtë vit situata është krejt ndryshe. Kryebashkiaku i ri i Fierit, Armando Subashi, mesa duket e ka marrë seriozisht krijimin e një atmosfere sa më të këndshme në qytet me rastin e festave të fundvitit.

Qytetarët fierak kanë nisur menjëherë të postojnë foto të ndryshme në rrjetet sociale, ku vlerësojnë investimin e kryer.

lajmddde.jpg

*Fieri 2015

PEMA-PENIS.jpg

*Fieri 2014

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023789167404175
array(1) { ["section"]=> string(79) "shikoni-ndryshimin-rrenjesor-te-atmosferes-festive-ne-kete-qytet-shqiptar-27934" }