Shikoni performancën fantastike të Linda Halimit në ‘American Idol’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:35 29-01-2016

Linda Halimi është kualifikuar edhe në fazën e dytë të spektaklit ‘American Idol’. Këngëtarja shqiptare ka performuar në skenë këngën e Jessie J “Domino” dhe e ka bërë në mënyrë të përkryer.

Linda ka arritur të impresionojë sërish jurinë e spektaklit amerikan me zërin e saj të fuqishëm.

“Ndjehem e privilegjuar të jem në mesin e 120-të më të mirëve, nga mijëra konkurrentë nga Amerika. Java e Hollivudit është më e vështira që kam kaluar në jetën time artistike”, ka thënë ndër të tjera Linda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040887117385864
array(1) { ["section"]=> string(71) "shikoni-performancen-fantastike-te-linda-halimit-ne-american-idol-31284" }