Shikoni sa është rritur djali i Michael Jackson. Ai nuk i ngjan fare të atit (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 19:19 10-06-2015 Shikoni sa është rritur djali i Michael Jackson. Ai nuk i ngjan fare të atit (FOTOT)

Michael Jackson shfaqi për herë të parë të birin në vitin 2012 teksa e mbante në ballkonin e një hoteli.

Por tani djali i yllit të muzikës është rritur. Pas incidentit shokues të 13 viteve më parë kur Micheal tentoi ta hidhte nga ballkoni, duke dalë në titujt e lajmeve në të gjithë botën, Blanket Jackson është tashmë një adoleshent. Me flokë të gjatë e të errët, një buzëqeshje të lumtur...ai i ngjan shumë pak të atit.

Ai gjithashtu ka ndryshuar edhe emrin Prince Michael II si dhe pseudonimin Blanket duke u quajtur Bigi Jackson.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12459897994995
array(1) { ["section"]=> string(87) "shikoni-sa-eshte-rritur-djali-i-michael-jackson-ai-nuk-i-ngjan-fare-te-atit-fotot-13222" }