Shikoni sa është rritur Renne e Nora Istrefit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:38 08-05-2016 Shikoni sa është rritur Renne e Nora Istrefit

Pas suksesit të hitit “Sa t’kam dasht”, Nora Istrefi ditët i ka shijuar në shoqërinë e vajzës së saj, Renne që siç mund ta shikoni në këtë foto është rritur shumë.

Nora shfaqet veshur sportive duke e mbajtur vajzën në krahë në ambientet e një pishine gjigande.

“Zemër”, shkruan këngëtarja teksa shikon me admirim vajzën dhe në të njëjtën kohë mundohet të pozojë sa më bukur me njërën këmbë disi ngritur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027565956115723
array(1) { ["section"]=> string(51) "shikoni-sa-eshte-rritur-renne-e-nora-istrefit-39845" }