Shikoni sa simpatike dukej Linda Morina kur ishte gjimnaziste (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:07 11-08-2016 Shikoni sa simpatike dukej Linda Morina kur ishte gjimnaziste (Foto)

Këngëtarja Linda Morina, edhe pse e ka pohuar disa herë që është “Bio”, pasi nuk ka kryer asnjë operacion plastik, së fundmi ka postuar edhe një foto nga rinia e saj, për ta faktuar.

Fotografia i përket kohës kur ajo ishte gjimnaziste dhe është gat e pabesueshme të mendosh se bëhet fjalë për Lindën, pasi Linda gjimnaziste ngjan si një personazh i filmave ikonikë amerikanë të viteve 80’.

“Ni foto kur jom kan në vit të par veq për fancat e mi”, shkruan Lidna Morina.

Scredeweewsshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068118572235107
array(1) { ["section"]=> string(72) "shikoni-sa-simpatike-dukej-linda-morina-kur-ishte-gjimnaziste-foto-49478" }