Shirat e rrëmbyeshëm, 5 banesa të përmbytura në Gjirokastër, 1 rrezikon të shembet

Publikuar tek: aktualitet, më 15:46 01-12-2017 Shirat e rrëmbyeshëm, 5 banesa të përmbytura në Gjirokastër, 1 rrezikon të shembet

Vazhdon të jetë e vështirë situata nga përmbytjet në Gjitokastër.

Nga raportimet e fundit mësohet se 5 banesa rezultojnë të përmbytura në këtë zonë.

Sakaq, 2 prej banesave ndodhen në zonën e Lunxhërisë, ku 1 prej tyre rrezikon të shembet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i ri i LSI vesh çizmet e llastikut dhe shkon në shtëpinë e përmbytur: Rama të shpallë menjëherë gjendjen e jashtëzakonshme
Senida Mesi lë përgjysmë mbledhjen në Shkodër, niset me urgjencë drejt Tiranës pas urdhrit të Ramës »
Article Logic
Execution time: 0.017526865005493
array(1) { ["section"]=> string(87) "shirat-e-rrembyeshem-5-banesa-te-permbytura-ne-gjirokaster-1-rrezikon-te-shembet-101539" }