Shkarkimi i Sokol Ballës, reagon 'Top Channel'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:38 14-11-2017 Shkarkimi i Sokol Ballës, reagon 'Top Channel'

Televizioni Top Channel ka reaguar pas shkarkimit të Sokol Ballës nga posti i drejtorit të informacionit.

Në një lajm të shkurtër në ueb-faqe televizioni njofton për largimin e Ballës dhe zëvendësimin e tij me Endri Xhafon, por pa dhënë arsye të mëtejshme. Megjithatë përflitet se edhe Xhafo është provizor deri në zëvendësimin e tij me gazetarin Armand Shkullaku.

Lajmi në TCH:

Sokol Balla largohet nga detyra e Drejtorit të Informacionit të Top Channel.

Gazetari Endri Xhafo do të jetë i komanduar në këtë detyrë për një periudhë të pacaktuar kohore ende.

Ndërkohë, Sokol Balla do të vazhdojë të drejtojë programin e tij Top Story si zakonisht nga e hëna në të enjte në orën 21:00.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-banorja e BB në lidhje me Noizyn, këto foto i nxjerrin zbuluar
Pasi ngriu vezët, Bleona godet sërish rrjetet sociale me këtë foto ku tregon më shumë seç duhet »
Article Logic
Execution time: 0.0042250156402588
array(1) { ["section"]=> string(49) "shkarkimi-i-sokol-balles-reagon-top-channel-99573" }