Shkarkohen 7 punonjës të Hipotekës, Ministria: Të interesuarit të aplikojnë për vendet bosh

Publikuar tek: politike, më 14:50 25-01-2016 Shkarkohen 7 punonjës të Hipotekës, Ministria: Të interesuarit të aplikojnë për vendet bosh

7 punonjës të Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Durrës janë shkakrkuar nga Ministria e Drejtësisë.

4 juristë dhe 3 hartografë janë shkarkuar për mosrespektim të urdhrit të Ministrisë së Drejtësisë për afatet në shërbim ndërsa 5 punonjësve të tjerë iu ëhstë dhënë vërejtje. MD ka njoftuar menjëherë për vendet vakante në Hipotekën e Durrësit duke ftuar të gjithë të interesuarit të aplikojnë për punë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Lu thërret për drekë në rezidencën e tij Lulzim Bashën
Gjoba e Bashkisë, ekspertiza: Firma e policit bashkiak por e ka plotësuar tjetërkush »
Article Logic
Execution time: 0.069467067718506
array(1) { ["section"]=> string(95) "shkarkohen-7-punonjes-te-hipotekes-ministria-te-interesuarit-te-aplikojne-per-vendet-bosh-30892" }