Shkëlqejnë modelet e ‘Victoria’s Secret’, mahnisin me fustanet e tyre në ‘After Party’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:59 01-12-2016 Shkëlqejnë modelet e ‘Victoria’s Secret’, mahnisin me fustanet e tyre në ‘After Party’

Pas përfundimit të Victoria’s Secret Fashion Show, modelet kanë shkëlqyer në tapetin e kuq.

Ata i kanë mahnitur të gjithë me fustanet që kishin veshur në tapetin e kuq në ‘After Party’.

Mediat e huaja shkruajnë se kanë tërhequr vëmendje të madhe modelet Adriana Lima, Bella dhe Gigi Hadid, Romee Strijd, Irina Shayk, Maggie Laine, Kendall Jenner dhe nuk kanë mbetur pas as të tjerat.

modelet1.jpgmodelet2.jpgmodelet3.jpgmodelet4.jpgmodelet6.jpgmodelet7.jpgmodelet8.jpgmodele9.jpgmodelet10.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parandaloni rrudhat me këtë maskë magjike, ju duhen vetëm tre përbërës
Deklarata e fortë e Çiljeta Xhilagës për femrat »
Article Logic
Execution time: 0.018516063690186
array(1) { ["section"]=> string(87) "shkelqejne-modelet-e-victoria-s-secret-mahnisin-me-fustanet-e-tyre-ne-after-party-61255" }