Shkëlqen modelja shqiptare, e kuruar deri në detaj gati për mbrëmjen e sotme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:40 14-02-2017 Shkëlqen modelja shqiptare, e kuruar deri në detaj gati për mbrëmjen e sotme (FOTO)

Aurela Hoxha ka mahnitur me paraqitjen e saj teksa është bërë gati për të dalë.

Bionde, me pantallona të kuqe, këmishë të bardhë dhe e kuruar deri në detajin më të vogël  ajo duket rrezatuese mbrëmjen e sotme. Po kush është partneri i saj sonte? 

aurela_hoxha.png

aurela_h.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075490474700928
array(1) { ["section"]=> string(86) "shkelqen-modelja-shqiptare-e-kuruar-deri-ne-detaj-gati-per-mbremjen-e-sotme-foto-68729" }