Shkëlzen Berisha dëgjon Taulant Ballën por mendjen e ka te paratë: Më paguaj gjobën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:38 08-11-2017 Shkëlzen Berisha dëgjon Taulant Ballën por mendjen e ka te paratë: Më paguaj gjobën

Shkelzen Berisha ka ndjekur konferencën për shtyp të kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla lidhur me akuzat që ky i fundit i bëri Prokurorisë që po tenton të mbyllë hetimet për skandalin e CEZ.

Djali i ish-kryeministrit i ka kujtuar Ballës se ka një gjobë për t’i paguar sipas vendimit të gjykatës. Balla duhet t’i paguajë Shkëlzen Berishës 10 milion lekë.

“Taluanti që kerkon "drejtesi" si diversion për trafikun ndërkombëtar të droges duhet, që  si çdo qytetar, të zbatojë vendimin e gjykatës dhe të paguajë gjobën per shpifje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01400899887085
array(1) { ["section"]=> string(88) "shkelzen-berisha-degjon-taulant-ballen-por-mendjen-e-ka-te-parate-me-paguaj-gjoben-98825" }