Shkëlzen Berisha foto me qenin, përfshihet Julian Deda: Bisedat për passwordin e Facebook-ut dhe LSI-në

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:51 25-10-2016 Shkëlzen Berisha foto me qenin, përfshihet Julian Deda: Bisedat për passwordin e Facebook-ut dhe LSI-në

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka publikuar disa foto me qenin e tij teksa punon në laptop.

Menjëherë fotot kanë ngjallur reagime ndërsa nuk ka mundur të rrijë indiferent edhe aktori Julian Deda njëkohësisht koordinator në PD.

Ata përfshijnë në bisedë edhe LSI-në duke thënë se “ata i thonë të gjitha për një salçiçe”. Lexoni për më shumë bisedën e mëposhtme, nga passwordi i Facebook-ut te LSI-ja:

sh1.jpg

sh2_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023768901824951
array(1) { ["section"]=> string(107) "shkelzen-berisha-foto-me-qenin-perfshihet-julian-deda-bisedat-per-passwordin-e-facebook-ut-dhe-lsi-ne-57327" }