Shkëlzen Berisha i dhuroi unazë por Armina nuk e vë, blogerja tregon arsyen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:57 21-02-2017 Shkëlzen Berisha i dhuroi unazë por Armina nuk e vë, blogerja tregon arsyen

Shkëzen Berisha i ka dhuruar Armina Mevlanit një unazë, por blogerja nuk e mban gjithmonë në gisht.

E ftuar në emisionin “Rudina” ajo ka treguar arsyen se përse nuk e mban.

 “Unë preferoj t’i mbaj disa gjëra për vete dhe mos t’i publikoj me ndjekësit në rrjetet sociale. Kam marrë një unazë nga Shkëlzeni, por nuk e mbaj sepse është diçka e imja e jam supersticioze lidhur me këtë. Disa gjëra dua t’i mbaj për vete kurse të tjerat mund t’i ndaj!”,-është shprehur Armina, e cila foli dhe për propozomin emocionues të Shkëlzen Berishës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097617864608765
array(1) { ["section"]=> string(80) "shkelzen-berisha-i-dhuroi-unaze-por-armina-nuk-e-ve-blogerja-tregon-arsyen-69466" }