Shkëlzen Berisha ironizon Erion Braçen: Më trondit interesi i Sokol Ballës për lotët e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:37 19-05-2016 Shkëlzen Berisha ironizon Erion Braçen: Më trondit interesi i Sokol Ballës për lotët e tij

Djali i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha, ka ironizuar deklaratën e deputetit Erion Braçe, i cili tha se u përlot pas humbjes së ekipit të Partizanit që ishte shumë pranë shpalljes kampion.

Shkëlzen Berisha shprehet se është tronditur nga interesi i gazetarit Sokol Balla për lotët e Braçes, e duke ironizuar shkruan se “një burë qan edhe për pasionet e tij”.

Kjo është vjersha e Erjon Braçes pas humbjes së Partizanit. Pas dhimbjes së thellë që na kaploi të gjithëve, ajo që më tronditi me shumë ishte interesi i Sokol Ballës për lotët e Braçes.

"Po, më shkuan dhe lot!! Besoj që Sokol Balla prej Top Channel u interesua për këtë; Nuk më vjen turp ta them, një burë qan edhe për pasionet e tij, PARTIZANI është njeri”, shkruan djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ndërsa një “kunjë” për Braçen e ka hedhur edhe aktori i humorit Julian Deda.

Do i fusi dhe dy biRa....dhe ca sheRe....dhe kalon”, shkruan Jul Deda.

grtgdrf55gg55.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014701843261719
array(1) { ["section"]=> string(95) "shkelzen-berisha-ironizon-erion-bracen-me-trondit-interesi-i-sokol-balles-per-lotet-e-tij-40930" }