Shkëlzen Berisha ironizon Komunitetin Mysliman: Nuk përkrahu kurrë denoncimet për…

Publikuar tek: politike, më 16:08 11-10-2018 Shkëlzen Berisha ironizon Komunitetin Mysliman: Nuk përkrahu kurrë denoncimet për…

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha përmes një statusi në rrjetet sociale ironizon Komunitetin Mysliman pas deklaratës që mbështet nismën e qeverisë për ndalimin e lojërave të fatit dhe fenomeneve të tjera negative si droga.

“Komuniteti Mysliman nuk ka përkrahur kurrë denoncimet e opozitës për kanabizmin e vendit por sot përkrah pa rezerva “luftën” e qeverisë kundër drogës”, shkruan Shkëlzen Berisha në rrjetet sociale.

sdfgderheheh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Audio-përgjimi, PD publikon DOKUMENTIN: Prokuroria i ka kërkuar Fatmir Xhafajt të hetojë vëllain
Salianji NXJERR përgjimet e shokut të ALIZOTIT: Taulanti, shoku nga Librazhdi i kishte thënë hap gojën sa do (BISEDA) »
Article Logic
Execution time: 0.0041370391845703
array(1) { ["section"]=> string(87) "shkelzen-berisha-ironizon-komunitetin-mysliman-nuk-perkrahu-kurre-denoncimet-per-137451" }