Shkëlzen Berisha ironizon Ramën dhe kandidatin e përzgjedhur për bashkinë e Dibrës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:48 31-08-2016 Shkëlzen Berisha ironizon Ramën dhe kandidatin e përzgjedhur për bashkinë e Dibrës (Foto)

Djali i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha ka ironizuar Ramën dhe kandidatin që ka zgjedh për Bashkinë e Peshkopisë, teksa ka postuar një foto të montuar në faqen e tij zyrtare në rrjetet sociale.

Në fotomontazh është kryeministri Rama dhe Muharrem Rama kandidati i PS-së, të cilët mbajnë në dorë një palë të brendshme.

Dhe kjo për në formë ironie, pasi ish- kryenashkiaku, Shkukri Xhelili në videon që u publikua teksa tentonte të kryente marrëdhënie seksuale me vajzën, kishte një vrimë në të brendshmet.

shkelzen_berisha.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071051120758057
array(1) { ["section"]=> string(93) "shkelzen-berisha-ironizon-ramen-dhe-kandidatin-e-perzgjedhur-per-bashkine-e-dibres-foto-51466" }