Shkëlzen Berisha në Itali me Arminën, dedikim publik dashurie

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:17 01-11-2016 Shkëlzen Berisha në Itali me Arminën, dedikim publik dashurie

Shkëlzen Berisha çdo herë që mundet i shpreh të dashurës së tij Armina Mevlani dashurinë publikisht.

Teksa gjenden në Cosmo të Italisë, duke shëtitur mbi një varkë, ata duken të lumutur në krahët e njëri-tjetrit. Dhe është pikërisht Shkëlzeni ai i cili publikon foton bashkë me një dedikim: Stina ime e preferuar me njeriun e preferuar”, shkruan djali i ish-kryeministrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030580997467041
array(1) { ["section"]=> string(66) "shkelzen-berisha-ne-itali-me-arminen-dedikim-publik-dashurie-58054" }