Shkëlzen Berisha pajtohet me ish-gruan, i rikthen gjënë më të shtrenjtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:52 12-08-2017 Shkëlzen Berisha pajtohet me ish-gruan, i rikthen gjënë më të shtrenjtë

Shkëlzen Berisha dhe ish-gruaja e tij Sadije Berisha duket se më në fund kanë bërë paqe që pas momentit të ndarjes, kur marrëdhëniet e tyre u lëkundën fort.

Për më shumë se 4 vjet, Sadije akuzoi publikisht ish-burrin e saj se nuk i kishte kthyer kalin ashtu si i kishte premtuar se do ia kthente pasi t’i vaksinonte dhe të pajiseshin me pasaportë.

Për disa mund të duket çudi por Sadija e vuajti shumë mungesën e kalit të saj dhe nuk rreshti kurrë së shkruari për këtë episod. Sot, më në fund, Shkëlzen Berisha ia ka rikthyer.

“Meri është rikthyer”, shkruan Sadija entuziaste nga Stokolmi ndërsa ndan edhe fotot.

 

dije.jpg

sa1.jpg

sad2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068700313568115
array(1) { ["section"]=> string(76) "shkelzen-berisha-pajtohet-me-ish-gruan-i-rikthen-gjene-me-te-shtrenjte-88903" }