Shkëlzen Berisha publikon "Planin Kombëtar të Ramës për përmbytjet"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:02 04-02-2015 Shkëlzen Berisha publikon

Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit ka publikuar një foto që ai e quan si “Planin Kombëtar të Ramës për përmbytjet”. Sigurisht, atij që ka mbërritur te realizimi i kësaj fotoje, i është dashur një punë goxha e madhe me programin “photoshop.”

Po ndoshta nuk ka qenë dhe ndonjë punë kaq e madhe sa ç’pandehim ne, se, tabloja që shfaqet pas kryeministrit është reale. Ajo që i është shtuar kësaj tabloje të zhytur e mbytur në ujë është kreu i qeverisë.

Ai ka veshur një jelek shpëtimi dhe bën “selfie” ndërkohë që nga pas tij, uji ka përmbytur gjithçka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034784078598022
array(1) { ["section"]=> string(70) "shkelzen-berisha-publikon-planin-kombetar-te-rames-per-permbytjet-2333" }