Shkëlzen Berisha reagon për fjalimin e Joleza Kokës: Jo vetëm e trafikojnë, por edhe e konsumojnë drogën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:11 09-02-2016 Shkëlzen Berisha reagon për fjalimin e Joleza Kokës: Jo vetëm e trafikojnë, por edhe e konsumojnë drogën

Djali i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha ka reaguar në profilin e tij në Facebook për fjalimin e mbajtur nga kryetarja e FRESSH, Joleza Koka në takimin me të rinjtë e anëtarësuar në PS.

Berisha shkruan: "Përfundimisht këta jo vetëm e trafikojnë drogën por dhe e konsumojnë. Dëgjojeni pak fjalimin e kryetarës së FRESSH”.

Ky fjalim i Kokës ka shkaktuar reagim të madh në rrjetet sociale dhe ndonëse e para e FRESSH-it është munduar të justifikohet, ajo sërish është përballur me kritika të ashpra.

shkelz.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.36017394065857
array(1) { ["section"]=> string(108) "shkelzen-berisha-reagon-per-fjalimin-e-joleza-kokes-jo-vetem-e-trafikojne-por-edhe-e-konsumojne-drogen-32160" }