Shkëlzen Berisha shfaqet si 'BOSS', pi puro dhe… (FOTO në brendësi)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:41 15-04-2018 Shkëlzen Berisha shfaqet si 'BOSS', pi puro dhe… (FOTO në brendësi) Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha mbetet ndër figurat publike më të komentuara, kjo dhe për shkak të marrëdhënies me blogeren e famshme Armina Mevlani.

Së bashku, janë ndër çiftet më të komentuara dhe të shumta janë lajmet që bëhen për ta. Çifti shfaqet shpesh së bashku, dhe nuk ngurojnë t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit në publik.

Së fundmi Armina ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku Shëklzeni shfaqet mjaft moskokçarës duke pirë puro dhe duke dëgjuar muzikë në sfond. Armina videon e shoqëron edhe me një zemër.

Screenshot_8.jpg

 

Screenshot_9_copy.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi: Oficeri i policisë në Shkodër i përfshirë në trafik kokaine, në dijeni është edhe…
I publikuan sms-të erotike me studenten, provokon profesori i Universitetit të Tiranës: U kapa mat me time shoqe »
Article Logic
Execution time: 0.021852970123291
array(1) { ["section"]=> string(68) "shkelzen-berisha-shfaqet-si-boss-pi-puro-dhe-foto-ne-brendesi-117011" }