Shkëlzeni dhe Armina, fotot e pushimeve luksoze nga Meksika në Spanjë, dhe një Porche Cayenne e biznesmenit të kromit në dispozicion

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:24 10-02-2017 Shkëlzeni dhe Armina, fotot e pushimeve luksoze nga Meksika në Spanjë, dhe një Porche Cayenne e biznesmenit të kromit në dispozicion

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kanë qenë me pushime në Cancun të Meksikës dhe menjëherë pas tyre ndaluan në Spanjë. Gazetari Bledi Mane ka siguruar fotografitë e çiftit, duke sjellë edhe një tjetër detaj interesant.

Në Spanjë ata i priste një makinë 4x4 Porche Cayenne në aeroportin e Madridit, e ardhur enkas nga Tirana për të shkuar në Cadiz në jug të Spanjës. Dhe kanë udhëtuar me një jaht luksoz e më vonë kanë mbërritur në Gran Canaria. Për 10 ditë kanë qëndruar në Playa Meloneras. Dhe pas gjithë këtyre pushimeve janë kthyer në Shqipëri, ku Shkëlzen Berishën e kemi parë edhe në komisionin hetimor për CEZ.

Gazetari thotë se pushimet kanë qenë luksoze duke evidentuar faktin se kanë shpenzuar 32 mijë euro. Automjeti sipas gazetarit, me targën AA 007 CB rezulton të jetë në pronësi të Alban Hysenit, një sipërmarresi minierash kromi në Bulqizë me lidhje të afërta me familjen Berisha...

dfg45thy464444.jpg

fg345346yu46uikiokll.jpg

rty456u34ty35tyju.jpg

Scrsdf3t35y33333.jpg

Scredfh46uhj4jk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076946973800659
array(1) { ["section"]=> string(136) "shkelzeni-dhe-armina-fotot-e-pushimeve-luksoze-nga-meksika-ne-spanje-dhe-nje-porche-cayenne-e-biznesmenit-te-kromit-ne-dispozicion-68354" }