Shkëlzeni ironizon me marrëveshjen Xhafaj-Marku: Tallje fundshpine…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:37 02-02-2018 Shkëlzeni ironizon me marrëveshjen Xhafaj-Marku: Tallje fundshpine…

Marrëveshja mes ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt dhe prokurores Arta Marku ka sjellë debate dhe reagime të ndryshme ditën e sotme.

Më herët deputetët e Partisë Demokratike, mbajtën një konferencë për të kundërshtuar marrëveshjen mes dy zyrtarëve të lartë.

Por për marrëveshjen Xhafaj-Marku, ka reaguar edhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha.

Në një postim në rrjetet sociale, Shkëlzen Berisha nuk i ka kursyer talljet për atë marrëveshje.

Më poshtë postimi i Shkëlzen Berisha:

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069758892059326
array(1) { ["section"]=> string(72) "shkelzeni-ironizon-me-marreveshjen-xhafaj-marku-tallje-fundshpine-108914" }