Shkëlzeni përgënjeshtron Veliajn: Premtoi sheshin “Çamëria”, miratuar që para 3 vjetësh

Publikuar tek: politike, më 17:45 25-05-2015 Shkëlzeni përgënjeshtron Veliajn: Premtoi sheshin “Çamëria”, miratuar që para 3 vjetësh

Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha ka përgënjeshtruar premtimin e Veliajt në çeljen e fushatës së PDIU se do të ndërtonte sheshin “Çamëria”.

Berisha shkruan se një gjë e tillë është miratuar që para tre vitesh duke publikuar edhe një vendim të këshillit bashkiak që daton në nëntorin e vitit 2012 , ku sipas të cilit ish-fusha e sportit në rrugën e Ali Demit merr emrin “Çamëria”.

“Fiku i Ramës u premton çamëve sheshin "Çamëria" të miratuar e përuruar që para 3 vjetësh”, shkruan shkëlzen Berisha duke publikuar një foto të premtimit të Veliajt dhe një nga vendimi i këshillit bashkiak të vitit 2012.

Fotot e publikuara nga Shkëlzen Berisha

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama falenderon zyshën për “nxënësin e dalluar”, deputet në Parlament
PR çel fushatën, Basha: Të gatshëm të bashkëpunojmë me këdo për taksa të ulta dhe mirëqënie »
Article Logic
Execution time: 0.24317288398743
array(1) { ["section"]=> string(89) "shkelzeni-pergenjeshtron-veliajn-premtoi-sheshin-cameria-miratuar-qe-para-3-vjetesh-11944" }