Shkëndije Mujaj komplet nudo, por shikoni se çfarë vizaton mbi thithkën e gjoksit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:40 05-12-2015 Shkëndije Mujaj komplet nudo, por shikoni se çfarë vizaton mbi thithkën e gjoksit (FOTO)

S’është hera e parë dhe të gjithë e dinë që Shkëndije Mujaj zhvishet nudo. Por sot ajo ka zgjedhur të bëjë diçka krejt ndryshe mbi gjoksin e saj.

E shtrirë, pa reçipeta dhe pa mbathje, vetëm me një shall që i mbulon pjesët intime, ajo ka vizatuar një sy mbi thithkën e saj. Mund të jetë edhe me Photoshop, por me sa duket mesazhi i Shkëndijes është i qartë: gjoksi, po ju vëzhgon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02672290802002
array(1) { ["section"]=> string(91) "shkendije-mujaj-komplet-nudo-por-shikoni-se-cfare-vizaton-mbi-thithken-e-gjoksit-foto-27011" }