Shkendije Mujaj nudo, na dhuron këtë foto të nxehtë nga dhoma e masazhit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 25-04-2016 Shkendije Mujaj nudo, na dhuron këtë foto të nxehtë nga dhoma e masazhit (Foto)

Shkëndije Mujaj vazhdimisht publikon foto të nxehta në rrjetet sociale, por tashmë ajo ka publikuar një foto ku nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

Ajo ka pozuar përballë pasqyrës nga dhoma ku po bënte masazh tërësisht e zhveshur.

Dihet tashmë që Shkëndija i ka kthyer në profesion fotot nudo dhe provokative që shpërndan nëpër rrjetet sociale duke ekspozuar format e saj bombastike.

13046289_10209037906134361_691783230_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030802965164185
array(1) { ["section"]=> string(82) "shkendije-mujaj-nudo-na-dhuron-kete-foto-te-nxehte-nga-dhoma-e-masazhit-foto-38624" }