Shkodër, hidhet nga kati i tretë i pallatit, mbijeton

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 14-06-2018 Shkodër, hidhet nga kati i tretë i pallatit, mbijeton

Një 42-vjeçar ka rënë nga kati i tretë i një pallati në Shkodër, e për fat të mirë ka arritur të mbijetojë.

Sipas policisë, dyshohet që personi të jetë hedhur pasi vuan nga probleme mendore.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.06.2018 në orën 17:15, jemi njoftuar se në lagjen “Salo Halili” Shkodër, ka rënë nga lartësia e katit të tretë të një pallati shtetasi K. M. 42 vjeç, banues në lagjen “Ahmet Haxhija, Shkodër, i cili vuan me probleme mendore.

Si pasoje e rënies, ka pësuar dëmtime në pjesën e kokës, ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë, dhe grupi hetimor ku po kryhen veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja çfarë janë këto letra të verdha që policia vendos në makinën tuaj, dhe pse janë të rëndësishme
Riparimi i autostradës Tiranë-Durrës, bllokohet plotësisht trafiku »
Article Logic
Execution time: 0.018986940383911
array(1) { ["section"]=> string(58) "shkoder-hidhet-nga-kati-i-trete-i-pallatit-mbijeton-124395" }