Shkodran Mustafi shënon golin e barazimit për Arsenalin (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:42 02-04-2017 Shkodran Mustafi shënon golin e barazimit për Arsenalin (Video)

Arsenali ka barazuar në 2:2 rezultatin ndaj Manchester Cityt.

Goli i barazimit u shënua nga shqiptari Shkodran Mustafi në minutën e 53’të. Video:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Triumfon Seferi, mposht me “nokout” brazilianin dhe ngre flamurin shqiptar
Ndalohet në Itali Ismail Morina, u kap duke drejtuar një dron (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.024702072143555
array(1) { ["section"]=> string(67) "shkodran-mustafi-shenon-golin-e-barazimit-per-arsenalin-video-73875" }