Shkreli nxjerr nga “arkiva” foton me Niko Peleshin dhe shkruan: Çfarë do t’i bëjmë teatrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:01 11-03-2016 Shkreli nxjerr nga “arkiva” foton me Niko Peleshin dhe shkruan: Çfarë do t’i bëjmë teatrit Artan Shkreli (majtas) keshilltar i kryeministrit dhe Niko Peleshi zv.kryeminister, ne Teatrin e Korçes qe po rikonstruktohet

Ndonjëherë punët kryhen se duhet të bëhen punë, e ndonjëherë tjetër edhe për të vënë dukshëm në rrjetet sociale ndonjë foto. 

Kjo foto, e botuar nga këshilltari i kryeministrit Artan Shkreli nuk është thjesht për foto, por për një punë. Në kantierin e hapur të Teatrit të Korçës, në njërën anë të shkallëve shihet zv.kryeministri Niko Peleshi, dhe në anën tjetër vetë këshilltari Shkreli, I cili shkruan “vizitë në kantierin e Teatrit të Korçës që po rikonstruktohet e modernizohet sipas një projekti të gjermanit Piter Ëilson”.

Dhe në fakt duket se Korça ka fat që ka Nikon zëvendës të punëve të qeverisë. Nga fondi i Zhvillimit të Projekteve, Korça, ashtu sikurse konstatoi edhe kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, ka marrë pjesën e “luanit” kur të tjerët kanë marrë thërrime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027999877929688
array(1) { ["section"]=> string(93) "shkreli-nxjerr-nga-arkiva-foton-me-niko-peleshin-dhe-shkruan-cfare-do-t-i-bejme-teatrit-34815" }