Shkroi për skuadrën e Skënderbeut në vend të heroit, Rejsa shkon te busti për të na bindur të gjithëve (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:23 25-05-2016 Shkroi për skuadrën e Skënderbeut në vend të heroit, Rejsa shkon te busti për të na bindur të gjithëve (FOTOT)

Kjo është vajza detyra e së cilës u bë “hit” në internet. Mësuesja i kishte dhënë detyrë shtëpie të shkruante për Skënderbeun duke iu referuar heroit tonë kombëtar por vogëlushja shkroi për ekipin e korçarëve.

Për të na bindur të gjithëve se e njeh mirë heroin kombëtar dhe figurën e tij, Rejsa e vogël ka pozuar me bustin e Skënderbeut në ambientet e shkollës.

Ja çfarë shkruan i ati Ilir Hoxholli, tifoz i Tiranës, ashtu sikurse dhe vogëlushja:

“Rejsa e njeh mirë Skënderbeun e vërtetë... Puna ishte se Skënderbeu s’e la Partizanin të dilte kampion... sot me klasën në eskursion. Faleminderit mësuese”.

letra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024173021316528
array(1) { ["section"]=> string(113) "shkroi-per-skuadren-e-skenderbeut-ne-vend-te-heroit-rejsa-shkon-te-busti-per-te-na-bindur-te-gjitheve-fotot-41448" }