Shkuan për të inaguruar shtatoren e Azem Hajdarit, Xhelal Mziu i shkrin gazit të gjithë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 27-10-2017 Shkuan për të inaguruar shtatoren e Azem Hajdarit, Xhelal Mziu i shkrin gazit të gjithë (FOTOT)

Ditën e sotme është inaguruar në Tropojë shtatorja e heroit të demokracisë Azem Hajdari.

Midis shumë të pranishmëve në këtë cermeoni ka marrë pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Aurela.

Dhe ja ku i shohim në këto foto çiftin Basha dhe vajzën e Azimit, Rudina Hajdari duke u shkrirë gazit.

Arsyeja duket se është Xhelal Mziu i Kamzës por se çfarë u ka thënë kryebashkiaku që i ka bërë të qeshin kaq shumë, këtë nuk dimë ta themi ende.

xhela.jpg

xhelalzz.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023873805999756
array(1) { ["section"]=> string(98) "shkuan-per-te-inaguruar-shtatoren-e-azem-hajdarit-xhelal-mziu-i-shkrin-gazit-te-gjithe-fotot-97440" }