Shoferi francez i autobusit ka ca fjalë për kombëtaren shqiptare në fund të Euro 2016

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:41 11-07-2016 Shoferi francez i autobusit ka ca fjalë për kombëtaren shqiptare në fund të Euro 2016

Shoferi i autobusit të kombëtares shqiptare, francezi Gildas Guérin jep përshtypjet e tij në fund të këtij Euro 2016 që u finalizua me fitoren e Portugalisë mbrëmjen e djeshme.

“Ne ishim këtu dhe ky është fundi. Falë Shqipërisë kjo ishte e magjishme”, shkruan shoferi francez që me ç’duket ka mbetur i mrekulluar nga pjesëmarrja për herë të parë e Shqipërisë në Europian.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon Kreshnik Spahiu pas lajmit të divorcit: Thotë se s’është i tërbuar
Lidhja e kryeministrit Rama me vëllezërit Hyskaj dhe reklama e madhe që po bën për nder të tyre »
Article Logic
Execution time: 0.035831928253174
array(1) { ["section"]=> string(91) "shoferi-francez-i-autobusit-ka-ca-fjale-per-kombetaren-shqiptare-ne-fund-te-euro-2016-46173" }